MŪSU STĀSTS

MŪSU AIZRAUŠANĀS – VISPIRMS IR BĒRNS!

Mums pirmajā vietā ir BĒRNI, un tieši mūsu aizraušanās atspoguļojas mūsu radītajā apģērbā. Mūsu mērķis ir veidot KVALITATĪVU bērnu apģērbu, kas rada atmiņas un sajūtas gan apģērba dizainā, gan ilustrācijās. Izstrādātās ar roku zīmētās ilustrācijas, iezīmē mūsu zīmola oriģinālo stilu. BEEK piedāvā ērtu, krāsainu un jautru apģērbu bērniem no DZIMŠANAS brīža līdz 10 GADU vecumam. 

    

MŪSU FILOZOFIJA – DIZAINS ATBILSTOŠI BĒRNU NOTEIKUMIEM!

BEEK uzskata, ka bērna apģērbs jāveido pēc viņu NOTEIKUMIEM, lai viņam tas netraucētu paust savu personību un radošumu savā ikdienas ritmā. Bērniem ir vajadzīgs apģērbs, kas ļauj BRĪVI kustēties, netraucēti izpausties un izpētīt DABAS apburošo iespēju pasauli. BEEK augstu novērtē vērtības, kas radītas ar PRIEKUMĪLESTĪBU un MĀKSLU.

 

 MŪSU MĒRĶIS – ILGSTSPĒJĪGI UN ATBILDĪGI!

BEEK ir par ētisku ražošanu, kā arī sociālo un apkārtējās vides labklājību. BEEK ir zīmols, kas bērnu apģērbu vēlas tuvināt DABAI. Mūsu PLANĒTAS un BĒRNA nākotne ir atkarīga no šodien pieņemtajiem lēmumiem. Tāpēc mēs savā kolekcijā izmantojam dabisku materiālu, izvēloties pēc GOTS standartiem sertificētu organisko kokvilnu, kas nav apstrādāta ar kaitīgām ķīmiskām vielām, lai sasniegtu ILGSTSPĒJĪGU MĒRĶI. Mēs uzskatām, ka katrs solis summējas, tādēļ cenšamies atstāt labāku mājokli mūsu bērniem. 

 

Language
English
Open drop down