Nepārdodiet un nedalieties ar manu personisko informāciju

Kā aprakstīts mūsu konfidencialitātes politikā, mēs ievācam personas informāciju no jūsu mijiedarbības ar mums un mūsu vietni, tostarp izmantojot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas. Mēs varam arī kopīgot šo personisko informāciju ar trešajām pusēm, tostarp reklāmas partneriem. Mēs to darām, lai rādītu jums reklāmas citās vietnēs, kas vairāk atbilst jūsu interesēm, un citu iemeslu dēļ, kas izklāstīti mūsu konfidencialitātes politikā.

Personas informācijas kopīgošana mērķtiecīgai reklamēšanai, pamatojoties uz jūsu mijiedarbību dažādās vietnēs, var tikt uzskatīta par "pārdošanu", "kopīgošanu" vai "mērķtiecīgu reklamēšanu" saskaņā ar noteiktiem ASV štata privātuma likumiem. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas jums var būt tiesības atteikties no šīm darbībām. Ja vēlaties izmantot šīs atteikšanās tiesības, lūdzu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

Ja apmeklējat mūsu vietni ar iespējot Globālās privātuma kontroles atteikšanās preferenču signālu, atkarībā no jūsu atrašanās vietas mēs to uzskatīsim par pieprasījumu atteikties no darbībām, kuras var uzskatīt par personas datu "pārdošanu" vai "dalīšanu". informāciju vai citiem lietojumiem, ko var uzskatīt par mērķtiecīgu reklāmu ierīcei un pārlūkprogrammai, kuru izmantojāt, lai apmeklētu mūsu vietni.

Language
English
Open drop down